Krátké zprávy

Prořezávání a kácení stromů

stromyProřezávání a kácení stromů

V polovině února 2019 začalo v areálu domova dlouhodobě plánované prořezávání stromů a kácení poškozených dřevin. Práce budou probíhat až do konce března. Prosíme tedy všechny o zvýšenou opatrnost v dané oblasti,           aby nebylo ohroženo bezpečí a zdraví osob                        (z důvodu možného padání větví apod.).

                                                        Děkujeme.

zahradní úpravy

 obrázek zahradaZahradní úpravy

V týdnu od 25.2.2019 budou ve spodním areálu charitního domova probíhat terénní úpravy spojené s opravou chodníku a vydlážděním nového místa pro vytvoření zákoutí k posezení klientů s jejich návštěvami. Oprava chodníku zajistí pro příchozí osoby bezpečnější chůzi, zamýšlená úprava poté opět přispěje k zvelebení prostředí                                                                              domova.

Doporučení pro návštěvy z důvodu chřipkové epidemie

 

 lékařský symbolDoporučení pro návštěvy z důvodu chřipkové epidemie

V návaznosti na narůstající počet onemocnění akutními respiračními infekcemi v našem regionu a s ohledem na péči o naše klienty, prosíme všechny případné návštěvníky,      aby zvážili svou návštěvu v našem zařízení, pokud se necítí dobře. Chceme tak ochránit naše klienty před možnou nákazou.

Děkujeme za pochopení.

 

zvýšení úhrady za poskytnutí ubytování od 1.1.2019

 

 
postel Zvýšení úhrady 

Upozorňujeme na zvýšení úhrady za poskytnutí       ubytování pro klienty charitních domovů, které zřizuje   Česká katolická charita, a to s platností od 1.1.2019.

Číst více...

ježíškova vnoučata


ježíškova vnoučata_2018Ježíškova vnoučata

Děkujeme i za letošní možnost zapojení se Charitního domova Moravec do projektu Ježíškova vnoučata…   

Velké poděkování patří zejména všem dárcům,                kteří v nečekaně hojném počtu drobnými i velkými dary překvapili a potěšili klienty našeho domova. Radost z každého dárku byla úžasným momentem :-)

 

PF 2019

PF 2019_charita_final2_nahled_2PF 2019

Děkujeme všem pracovníkům Charitního domova Moravec i dalším osobám, které se podíleli              na zpříjemnění a zkvalitnění pobytu klientů domova. Věříme v dobrou spolupráci i v roce následujícím…

 

Charitní domov Moravec

+420 566 673 716
Moravec 53
592 54
Nahoru