Aktuálně

Krátké zprávy

 

 

postel Upozorňujeme na zvýšení úhrady za poskytnutí       ubytování pro klienty charitních domovů, které zřizuje   Česká katolická charita, a to s platností od 1.1.2019.

Číst více...


ježíškova vnoučata_2018Děkujeme i za letošní možnost zapojení se Charitního domova Moravec do projektu Ježíškova vnoučata…   

Velké poděkování patří zejména všem dárcům,                kteří v nečekaně hojném počtu drobnými i velkými dary překvapili a potěšili klienty našeho domova. Radost z každého dárku byla úžasným momentem :-)

 

PF 2019_charita_final2_nahled_2Děkujeme všem pracovníkům Charitního domova Moravec i dalším osobám, které se podíleli              na zpříjemnění a zkvalitnění pobytu klientů domova. Věříme v dobrou spolupráci i v roce následujícím…

 

darujteusmevVětšina z nás v aktivním věku se s oblibou scházívá na rozsvěcování vánočních stromečků, které jsou v čase vánočním vyhledávaným místem většiny náměstí - měst, obcí, vesniček…. Rádi bychom tuto událost dopřáli i těm, kteří se již na svá náměstí nedostanou. Proto se organizace FreeRun Helps rozhodla, že letos vykouzlí úsměv na tváři klientům Charitního domova Moravec a společně přispěje na osvětlení vánočního stromu, který se tak stane dominantou celého areálu domova pro seniory.

Číst více...

retro2V charitním domově nám velmi záleží na tom,                   aby se klienti cítili příjemně a byli spokojení. Je nám největší odměnou, když nám klient sdělí, že se jim tu líbí. Podařilo se vytvořit hezkou, útulnou místnost, použili jsme starý nábytek, vymalovali jsme válečkem a všem                 se nám to líbí.

Číst více...

Charitní domov Moravec

+420 566 673 716
Moravec 53
592 54
Nahoru